≤----------EXTRA LIVE----------≥
kliknite OVDE da bi ste se registrovali i otvorili profil.

Ili

Kliknite OVDE da se prijavite ako ste se već registrovali!
-------------------------------
Ukoliko imate problema sa registracijom ili oko bilo čega drugog kliknite OVDE Pošaljite poruku i dobićete povratnu na dati imejl, u što kraćem mogućem roku.
--------------------------------
VAŽNO!!!!
POŠTO SAM JA OVDE JEDINI ADMINISTRATOR (JER NEĆE NIKO DRUGI DA BUDE) TRUDIM SE KOLKO MOGU DA ODRŽIM OVAJ FORUM. OTKAD SU OBRISALI MOJ UPLOAD TORRENT (LINK) SAJT IZGUBIO SAM VOLJU ZA RADOM JER MI JE TREBALO PUNO RADNIH SATI DA SVE TO UBACIM NA UPLOAD SAJT PA DA LINKOVE ISPREBACUJEM OVDE. SAD SAM POŠAO I NA FAKS PA ZAISTA NEMAM DOSTA VREMENA DA VODIM OVAJ FORUM. AKO NEKO ŽELI ADMINA PA DA GA VODI UMESTO MENE NEK SE JAVI U PORUKU VRLO RADO ĆU GA DATI. TOLIKO OD MENE I IZVINJAVAM SE ŠTO NISAM USPEO DA NAPRAVIM OVAJ FORUM DA BUDE SAVRŠEN I DA KORISNICI BUDU ZADOVOLJNI, KAO ŠTO SAM PLANIRAO TO DA URADIM. JOŠ JEDNOM, KO ŽELI ADMINA NEK MI SE JAVI PORUKOM.
------------------------------
Još nešto važno:
Ako gledate trailere ili gameplaye sa računara čiji je ekran manjih razmera tj manjih od 1920x1080 da bi ste videli ceo trailer trebate umanjiti stranicu dok vam trailer nestane u polje.To ćete uraditi tako što idetie ctrl- (ctrl minus) a povećate na ctrl+ (ctrl plus)
I u koliko vam ne učita odma stranicu osvežite je na F5!


Uživajte bye
Vaš administrator!

Join the forum, it's quick and easy

≤----------EXTRA LIVE----------≥
kliknite OVDE da bi ste se registrovali i otvorili profil.

Ili

Kliknite OVDE da se prijavite ako ste se već registrovali!
-------------------------------
Ukoliko imate problema sa registracijom ili oko bilo čega drugog kliknite OVDE Pošaljite poruku i dobićete povratnu na dati imejl, u što kraćem mogućem roku.
--------------------------------
VAŽNO!!!!
POŠTO SAM JA OVDE JEDINI ADMINISTRATOR (JER NEĆE NIKO DRUGI DA BUDE) TRUDIM SE KOLKO MOGU DA ODRŽIM OVAJ FORUM. OTKAD SU OBRISALI MOJ UPLOAD TORRENT (LINK) SAJT IZGUBIO SAM VOLJU ZA RADOM JER MI JE TREBALO PUNO RADNIH SATI DA SVE TO UBACIM NA UPLOAD SAJT PA DA LINKOVE ISPREBACUJEM OVDE. SAD SAM POŠAO I NA FAKS PA ZAISTA NEMAM DOSTA VREMENA DA VODIM OVAJ FORUM. AKO NEKO ŽELI ADMINA PA DA GA VODI UMESTO MENE NEK SE JAVI U PORUKU VRLO RADO ĆU GA DATI. TOLIKO OD MENE I IZVINJAVAM SE ŠTO NISAM USPEO DA NAPRAVIM OVAJ FORUM DA BUDE SAVRŠEN I DA KORISNICI BUDU ZADOVOLJNI, KAO ŠTO SAM PLANIRAO TO DA URADIM. JOŠ JEDNOM, KO ŽELI ADMINA NEK MI SE JAVI PORUKOM.
------------------------------
Još nešto važno:
Ako gledate trailere ili gameplaye sa računara čiji je ekran manjih razmera tj manjih od 1920x1080 da bi ste videli ceo trailer trebate umanjiti stranicu dok vam trailer nestane u polje.To ćete uraditi tako što idetie ctrl- (ctrl minus) a povećate na ctrl+ (ctrl plus)
I u koliko vam ne učita odma stranicu osvežite je na F5!


Uživajte bye
Vaš administrator!
≤----------EXTRA LIVE----------≥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down

Ocena Igrice

1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
 
 
Погледај резултат
 
*T_ig@r*
*T_ig@r*
Co-Administrator
Co-Administrator
Држава/Contry : Srbija/Србија
Datum rođenja/Date of birth : 19.12.1992
Kako ste saznali za nas ? :
  • Ostalo

Ocena sajta /Rating site : 5-ODLIČAN
Broj poruka : 334
Keša $ : 23765
Ugled : 198
Datum upisa : 06.04.2012
Godina : 31
Lokacija : Beograd

List lica
Broj novca $:
FIFA 13 INTERNAL-RELOADED Left_bar_bleue890/1000FIFA 13 INTERNAL-RELOADED Empty_bar_bleue  (890/1000)
Ocena korisnika: 10
https://extralive.forumsc.net

FIFA 13 INTERNAL-RELOADED Empty FIFA 13 INTERNAL-RELOADED

12/15/2012, 01:06
[You must be registered and logged in to see this link.]
Veličina: 6.42GB
----------------------
Ako nemožete da preuzmete film kliknite na "Spoiler"
Spoiler:
-----------------------
FIFA 13 INTERNAL-RELOADED 6016db2eb357976a5a9d214e1f5e2f72
Žanr: Sport
Proizvođač: EA Canada
Izdavač: Electronic Arts
Platforme: PC, PS3, PS2, PSP, Wii, Xbox 360, Nintendo 3DS
Datum izlaska: 28.09.2012.
Zvanični sajt igre: [You must be registered and logged in to see this link.]

Od trenutka kada kročite na neki od stadiona igre FIFA 13, jasno se primećuje da najnovije izdanje Electronic Artsa ne nudi neke velike promene kao što je to bilo sa prethodnom igrom. I dalje je igra zabavna i puna različitih sadržaja, ali svi su oni skoro na istom nivou kao u FIFA 12 nastavku. Igra ima dužu listu sa poboljšanjima koja su sprovedena, uključujući poboljšanu grafiku, AI, bolji izgled igrača, bolji sistem odbrane, izmenjen mod Ultimate Team, i novi Skill Games mod. Ove promene su dobrodošle i dobro su uklopljene u igru, ali na terenu je teško uočljivo da je igra drugačija ili bolja igra od FIFE12.

 

Zaista, neke nove karakteristike ove igre su samo male izmene onih iz prethodnog dela, od kojih se jedna odnosi na kontakt između igrača. Proizvođač je pokušao da smanji one neobične, nespretne sudare među igračima. Ali iako postoji vidljiv napredak u fizici, i dalje igra nije besprekorna. I dalje postoji tu i tamo poneki problem kada igrači izvedu neki totalno neljudski kolut nazad preko drugih igrača ili se kreću preko terena kao neke neobične antropomorfske ribe.

Bolje promene su nastale u sistemu driblinga, koji je urađen po ugledu na igru FIFA Street. Pomoću analognog stika možete se igrati loptom u nogama, ili da izazivate odbrambene igrače veštim driblinzima ili drugim fudbalskim trikovima. Izvođenje raznih manevara je veoma zadovoljavajuće, i ovaj sistem funkcioniše vrlo dobro zahvaljujući još jednoj maloj promeni, a to je da igrači više ne moraju da budu okrenuti na onu stranu na koju želite da izvedu dribling. Zbog ovoga utakmice deluju prirodnije i realnije, i možete aktivno da štitite loptu ili vam omogućava da uvek budete okrenuti u pravcu gola kada prolazite pored odbrambenih igrača kako bi ste izveli savršeni udarac.Primanje lopte sada takođe izgleda mnogo realnije, zahvaljujući novom sistemu koji sprečava nespretno i nevešto primanje lopte koje je bilo karakteristično za prethodne igre. Sada su važni faktori kao visina pasa, brzina, i statistika samih igrača prilikom primanja lopte.

 

Akcija na terenu se odvija glatko i najzabavnija je od svih do sada iz FIFA serijala. AI su mnogo bolji i inteligentniji priliko trčanja, a taktički odbrambeni sistem sada uzima u obzir i veličinu igrača, pa krupniji igrači mogu da lakše da otmu loptu od slabijih igrača, ili bolje i lakše da se oslobode odbrambenih igrača. Sve akcije deluju brže, spontanije i zabavnije nego ranije. Vešti manevri i brzo prelaženje terena su realistični, a golovi deluju spektakularniji, zahvaljujući sjajnoj grafici i vrhunskim stilizovanim usporenim snimcima koji savršeno dočaravaju meč kao da ga gledate uživo na TV-u.

 

Ali sve ovo ima svoju cenu. Imate osećaj da nemate uvek potpunu kontrolu tokom akcija. Igrači trče preko terena kao dobro usklađena mašina, postižu sjajne i spektakularne golove sa velikom lakoćom. I dalje je suviše lako brzo dotrčati do centra i protrčati potom pored odbrambenih igrača, ili da postignete gol iz očajnog voleja. Sve ovo lepo izgleda na ekranu, ali je u velikoj suprotnosti sa onim što ima da ponudi znatno poboljšana igra PES 2013, u kojoj morate mnogo više da se potrudite da postignete gol, pa je samim tim i zadovoljstvo prilikom pogotka veće.

Kada je u pitanju akcija van terena, FIFA 13 se pridržava onoga od ranije, uz neka mala poboljšanja modova. Ultimate Team mod ima brojne promene koje ga čine još zabavnijim nego ranije. Pored neobične razmene i zamene karata, tu su i nove sezone u kojima možete da se takmičite i veoma teški menadžerski zadaci koje treba ispuniti, a sve to otključava nove stvari koje su potrebne vašem timu, i omogućava vam pristup jačim i boljim igračima.

 

Modovi kao Head to Head Seasons, Online Friendlies, Virtual Pro i Manager su i dalje tu i to skoro nepromenjeni. Ima nekih dodataka koji se odnose na promene prezentacije, pa je lakše kretati se kroz menije, imate mogućnost da dobijate međunarodne zadatke u Manager modu i imate poboljšani sistem transfera koji vam pruža više slobode prilikom biranja novih igrača. Najveća i najbolja promena je nova realna statistika timova koja se obrađuje svake nedelje i uzima se u obzir pre početka svakog meča. Prikazuju se pobede i porazi u stvarnom svetu, zajedno sa pojačanim ili oslabljenim napadom, statistikom za sredinu terena i odbranu, u zavisnosti od nastupa ekipe i povreda igrača. Čak su i komentari promenjeni da budu u skladu sa svim promenama, mada su sa generičkim frazama, ali naglašavaju povrede igrača i najnovije nastupe vašeg tima.

Ono što sve povezuje u igri je EA Sports Football Club, koji vodi evidenciju o svim XP poenima koje sakupite i pripisuje ih timu po vašem izboru u realnom svetu. Veoma je zabavno kada vidite svoj omiljeni tim kako se uzdiže na online tabeli zahvaljujući vašim naporima i naporima vaših saigrača, i ima brojnih izazova koji su bazirani na događajima iz realnog sveta koje treba da izvršite, što takođe poboljšava poziciju vašeg tima na tabeli. Ovogodišnje izdanje Football Cluba je u obliku prodavnice u kojoj možete da potrošite novac koji ste zaradili na utakmicama za kupovinu raznih stvari, poput novih patika ili pokreta za proslavu postizanja pogotka. Kao i sa većinom ovakvih stvari, njihova vrednost nije odmah očigledna. Ali kada krenete u online utakmice, te male stvari koje omogućavaju vašem timu da se istakne i razlikuje od ostalih timova su od velike vrednosti.

 

Još su od većeg značaja nove veštine, koje zamenjuju stare scene, poput scena golman vs. igrač prilikom učitavanja igre iz prošlosti. Sada dobijate izazove da, na primer, za dva minuta postignete što je moguće više golova sa različitih delova terena, ili da lobom dobacite loptu do određene oblasti. Brzi i kratki izazovi su veoma zabavni i pomoću njih učite osnove igranja ove igre. Oni mogu takođe biti i veoma nezgodni jer su veoma zarazni i okupiraju vas duže vreme, pa se može desiti da više vremena provedete završavajući te male zadatke umesto da igrate utakmice na terenu.

Ovi kratki izazovi su sjajan dodatak, a ujedno su i najznačajnija promena. FIFA 13 je uglavnom kombinacija manjih promena i ideja, a poboljšanja koja su urađena nisu od velikog značaja, naročito onim igračima koji nisu zagriženi fanovi ove igre. Ali ova igra i dalje ostaje najbolja fudbalska igra na tržištu, prelepo prezentovana i neverovatno zabavna.

Sistemski zahtevi:
OS: Windows XP, 7, Vista
CPU: Intel Core 2 Duo E6750, AMD Athlon II X2 220
RAM: 2GB
HDD: 6.5 GB
Grafička kartica: Nvidia GeForce 8800 GS, AMD Radeon HD 2900 XT 512 MB

Gameplay:


Kako instalirati:



Uživajte !
Назад на врх
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму