≤----------EXTRA LIVE----------≥
kliknite OVDE da bi ste se registrovali i otvorili profil.

Ili

Kliknite OVDE da se prijavite ako ste se već registrovali!
-------------------------------
Ukoliko imate problema sa registracijom ili oko bilo čega drugog kliknite OVDE Pošaljite poruku i dobićete povratnu na dati imejl, u što kraćem mogućem roku.
--------------------------------
VAŽNO!!!!
POŠTO SAM JA OVDE JEDINI ADMINISTRATOR (JER NEĆE NIKO DRUGI DA BUDE) TRUDIM SE KOLKO MOGU DA ODRŽIM OVAJ FORUM. OTKAD SU OBRISALI MOJ UPLOAD TORRENT (LINK) SAJT IZGUBIO SAM VOLJU ZA RADOM JER MI JE TREBALO PUNO RADNIH SATI DA SVE TO UBACIM NA UPLOAD SAJT PA DA LINKOVE ISPREBACUJEM OVDE. SAD SAM POŠAO I NA FAKS PA ZAISTA NEMAM DOSTA VREMENA DA VODIM OVAJ FORUM. AKO NEKO ŽELI ADMINA PA DA GA VODI UMESTO MENE NEK SE JAVI U PORUKU VRLO RADO ĆU GA DATI. TOLIKO OD MENE I IZVINJAVAM SE ŠTO NISAM USPEO DA NAPRAVIM OVAJ FORUM DA BUDE SAVRŠEN I DA KORISNICI BUDU ZADOVOLJNI, KAO ŠTO SAM PLANIRAO TO DA URADIM. JOŠ JEDNOM, KO ŽELI ADMINA NEK MI SE JAVI PORUKOM.
------------------------------
Još nešto važno:
Ako gledate trailere ili gameplaye sa računara čiji je ekran manjih razmera tj manjih od 1920x1080 da bi ste videli ceo trailer trebate umanjiti stranicu dok vam trailer nestane u polje.To ćete uraditi tako što idetie ctrl- (ctrl minus) a povećate na ctrl+ (ctrl plus)
I u koliko vam ne učita odma stranicu osvežite je na F5!

Uživajte bye
Vaš administrator!
≤----------EXTRA LIVE----------≥

Download Movie,Games And programs ! Free all! najnoviji filmovi i igrice za download,takođe ima i programa,po narudzbini i prevodi uz filmove a takođe po narudzbini.

You are not connected. Please login or register

Top Eleven Hack C-E

Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Ocenite program

1

2

3

4

5

Go down  Порука [Страна 6 of 7]

126EL Re: Top Eleven Hack C-E on 7/6/2013, 23:38

Ne mogu nikako da hakujem tokene,kada idem na first scan pojavi se lista i ne znam koju da odaberem,pls pomozite!Plačem

Погледај профил корисника

oliva.popaj.906

Korisnik nivoa 1
Korisnik nivoa 1
ajd ako tako radi pokazi za tokene i ti imas 0 tokena a tamo nije tvoj profil gdje ima 11m

128EL Re: Top Eleven Hack C-E on 7/10/2013, 03:43

oliva.popaj.906

Korisnik nivoa 1
Korisnik nivoa 1
KAKO TO URADITE JA NISAM USPJELA NIKAKO MOZETE MI POMOCI....???? Rolling Eyes

129EL Re: Top Eleven Hack C-E on 7/10/2013, 06:47

*T_ig@r*

Co-Administrator
Co-Administrator
Oliva ja imam zaista 11M tokena ali ne igram top eleven skoro4 meseca

Погледај профил корисника http://extralive.forumsc.net

130EL Re: Top Eleven Hack C-E on 7/10/2013, 08:47

pivskistomak

Korisnik nivoa 1
Korisnik nivoa 1
Brate kako sve to sacuvati objasni nam svima malo bolje jer kada refresujem stranicu opet se sve vraca na staro i trosim tokene bez veze Very Happy

131EL Re: Top Eleven Hack C-E on 7/10/2013, 21:34

pivskistomak

Korisnik nivoa 1
Korisnik nivoa 1
*T_ig@r* ::Oliva ja imam zaista 11M tokena ali ne igram top eleven skoro4 meseca

Druze kako da sacuvam to sve objasni mi jer kad refresujem stranicu vraca mi se sve na staro ?pls

132EL Re: Top Eleven Hack C-E on 8/14/2013, 21:52

odradio sam ovo uspešno i stavio 100M tokena ali sad ima problem sa njihovim trosenjem jednom recju sad mi trosi po 2 tokena umesto po 1 Sad moze li mi ko pomoci da ovo nekako ispravim?? bar da sam znao da će ovo da bude ovako pa da stavim 500M a ja budala reko aj sa 100 da krenem kad ono posle ne mogu da povećam na 500. probao sam sve od restarta računara ja udjem ono opet 100m ja oped ta hakujem na 500 ono neće tako da sam izgleda zaglavio na 100m a troši mi po 2 tokena Sad molim vas pomozite mi oko ovoga. hvala.

133EL Re: Top Eleven Hack C-E on 8/15/2013, 02:59

Ne radi nece se raspakovat

134EL Re: Top Eleven Hack C-E on 8/15/2013, 03:10

*T_ig@r*

Co-Administrator
Co-Administrator
sinisa.lukic.589 ::Ne radi nece se raspakovat
 kako neće da se raspakuje?

135EL Re: Top Eleven Hack C-E on 8/17/2013, 23:43

Dobar je bravo

136EL Re: Top Eleven Hack C-E on 8/25/2013, 13:36

Ja ga skinem , ali nece da mi otvori,javlja mi 3 greske ?

137EL Re: Top Eleven Hack C-E on 8/28/2013, 05:27

*T_ig@r*

Co-Administrator
Co-Administrator
Bojan ::Ja ga skinem , ali nece da mi otvori,javlja mi 3 greske ?
To nije moguće. Ja sam ga preuzimao sa 3 računara i sa 2 telefona i nema nikakve greške. Slikaj mi grešku da vidim koja je.

138EL Re: Top Eleven Hack C-E on 8/30/2013, 22:22

iguman

Korisnik nivoa 1
Korisnik nivoa 1
Pozdrav. Citam ovo sto ste pisali vec dva dana. I sve je uredu. Nabacim novac, ali nemogu nista da kupim. Sto se tice tokena je moguce. Nemogu da nadjem adresu. Da li neko moze da mi pomogne? Uradim sve kako treba i dobijem novac, ali NEEEEECCCCCEEEEE. Hvala.

139EL Re: Top Eleven Hack C-E on 8/31/2013, 10:30

*T_ig@r*

Co-Administrator
Co-Administrator
iguman ::Pozdrav. Citam ovo sto ste pisali vec dva dana. I sve je uredu. Nabacim novac, ali nemogu nista da kupim. Sto se tice tokena je moguce. Nemogu da nadjem adresu. Da li neko moze da mi pomogne? Uradim sve kako treba i dobijem novac, ali NEEEEECCCCCEEEEE. Hvala.
Pa tokenima možeš da kupuješ pare Very Happy

140EL Re: Top Eleven Hack C-E on 9/1/2013, 04:24

iguman

Korisnik nivoa 1
Korisnik nivoa 1
*T_ig@r* ::
iguman ::Pozdrav. Citam ovo sto ste pisali vec dva dana. I sve je uredu. Nabacim novac, ali nemogu nista da kupim. Sto se tice tokena je moguce. Nemogu da nadjem adresu. Da li neko moze da mi pomogne? Uradim sve kako treba i dobijem novac, ali NEEEEECCCCCEEEEE. Hvala.
Braco. Uspeo sam sve, ali kada probam da nesto kupim tokenima odmah mi izbacuje neku gresku. Daj POMOGNITE.

141EL Re: Top Eleven Hack C-E on 9/1/2013, 04:57

*T_ig@r*

Co-Administrator
Co-Administrator
iguman ::
*T_ig@r* ::
Braco. Uspeo sam sve, ali kada probam da nesto kupim tokenima odmah mi izbacuje neku gresku. Daj POMOGNITE.
Jesi probao da napraviš sekundarnu IP adresu. Tad bi trebalo da uspe Smile

142EL Re: Top Eleven Hack C-E on 9/25/2013, 06:25

DALI MOZE POMOC OKO TOP ELEVEN HAKOVANJA!?SKINUO SAM PROGRAM PROBAO SA PARAMA I NAVIJACIMA I USPEM DA DOBIJEK KOLIKO SAM PISAO ALI NEMOGU A TROSIM PARE NEDOZVOLJAVA MI,TOKENE NEMOGU DA NADJEM JER NEMOGU DA KOPIRAM FAJLOVE PREKO CTRL A NECE DA IH KOPIRA,DALI IMA DRUGA FUNKCIJA ZA TO,SVE SAM ODRADIO KAKO JE U VIDEU ALI NECE NIKAKO DA RADI!!!POZDRAV!!!!

143EL Re: Top Eleven Hack C-E on 10/2/2013, 22:31

meni treba pomoc.......

144EL Re: Top Eleven Hack C-E on 10/25/2013, 07:17

radi samo cim izadjes iz igre sve se brise

145EL Ne radi mi hack on 11/14/2013, 06:07

Kako da ga raspakujem preko cega?

146EL Re: Top Eleven Hack C-E on 11/14/2013, 11:00

*T_ig@r*

Co-Administrator
Co-Administrator
bane.pavlovic.58 ::Kako da ga raspakujem preko cega?
Preko WinRAR-a

147EL Re: Top Eleven Hack C-E on 11/15/2013, 08:00

Pomagaj imam problem! Dobio sam upozorenje da će me banovati ako ne vratim normalan broj tokena a ja ne znam kako to da uradimmmmm pomoćććć

148EL Re: Top Eleven Hack C-E on 12/24/2013, 05:26

Hteo bih da pitam, da li moze sa mobilnog telefona da se pristupi citu, ili samo preko PC-a? Unapred hvala

149EL Re: Top Eleven Hack C-E on 12/24/2013, 08:06

*T_ig@r*

Co-Administrator
Co-Administrator
Marko Baros ::Hteo bih da pitam, da li moze sa mobilnog telefona da se pristupi citu, ili samo preko PC-a? Unapred hvala
Može samo preko PC Smile

150EL Re: Top Eleven Hack C-E on 1/8/2014, 18:29

Da li je jos uvijek preko ovog moguce hakovat. Moze li neko pojasniti. Unaprijed hvala!

Shocked 

var vglnk = { api_url: 'http://api.viglink.com/api', key: 'a187ca0f52aa99eb8b5c172d5d93c05b' };

Последњи пут изменио Irnes86 дана 1/8/2014, 18:35. изменио укупно 2 пута.

Sponsored content

Назад на врх  Порука [Страна 6 of 7]

Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next