≤----------EXTRA LIVE----------≥
kliknite OVDE da bi ste se registrovali i otvorili profil.

Ili

Kliknite OVDE da se prijavite ako ste se već registrovali!
-------------------------------
Ukoliko imate problema sa registracijom ili oko bilo čega drugog kliknite OVDE Pošaljite poruku i dobićete povratnu na dati imejl, u što kraćem mogućem roku.
--------------------------------
VAŽNO!!!!
POŠTO SAM JA OVDE JEDINI ADMINISTRATOR (JER NEĆE NIKO DRUGI DA BUDE) TRUDIM SE KOLKO MOGU DA ODRŽIM OVAJ FORUM. OTKAD SU OBRISALI MOJ UPLOAD TORRENT (LINK) SAJT IZGUBIO SAM VOLJU ZA RADOM JER MI JE TREBALO PUNO RADNIH SATI DA SVE TO UBACIM NA UPLOAD SAJT PA DA LINKOVE ISPREBACUJEM OVDE. SAD SAM POŠAO I NA FAKS PA ZAISTA NEMAM DOSTA VREMENA DA VODIM OVAJ FORUM. AKO NEKO ŽELI ADMINA PA DA GA VODI UMESTO MENE NEK SE JAVI U PORUKU VRLO RADO ĆU GA DATI. TOLIKO OD MENE I IZVINJAVAM SE ŠTO NISAM USPEO DA NAPRAVIM OVAJ FORUM DA BUDE SAVRŠEN I DA KORISNICI BUDU ZADOVOLJNI, KAO ŠTO SAM PLANIRAO TO DA URADIM. JOŠ JEDNOM, KO ŽELI ADMINA NEK MI SE JAVI PORUKOM.
------------------------------
Još nešto važno:
Ako gledate trailere ili gameplaye sa računara čiji je ekran manjih razmera tj manjih od 1920x1080 da bi ste videli ceo trailer trebate umanjiti stranicu dok vam trailer nestane u polje.To ćete uraditi tako što idetie ctrl- (ctrl minus) a povećate na ctrl+ (ctrl plus)
I u koliko vam ne učita odma stranicu osvežite je na F5!


Uživajte bye
Vaš administrator!

Join the forum, it's quick and easy

≤----------EXTRA LIVE----------≥
kliknite OVDE da bi ste se registrovali i otvorili profil.

Ili

Kliknite OVDE da se prijavite ako ste se već registrovali!
-------------------------------
Ukoliko imate problema sa registracijom ili oko bilo čega drugog kliknite OVDE Pošaljite poruku i dobićete povratnu na dati imejl, u što kraćem mogućem roku.
--------------------------------
VAŽNO!!!!
POŠTO SAM JA OVDE JEDINI ADMINISTRATOR (JER NEĆE NIKO DRUGI DA BUDE) TRUDIM SE KOLKO MOGU DA ODRŽIM OVAJ FORUM. OTKAD SU OBRISALI MOJ UPLOAD TORRENT (LINK) SAJT IZGUBIO SAM VOLJU ZA RADOM JER MI JE TREBALO PUNO RADNIH SATI DA SVE TO UBACIM NA UPLOAD SAJT PA DA LINKOVE ISPREBACUJEM OVDE. SAD SAM POŠAO I NA FAKS PA ZAISTA NEMAM DOSTA VREMENA DA VODIM OVAJ FORUM. AKO NEKO ŽELI ADMINA PA DA GA VODI UMESTO MENE NEK SE JAVI U PORUKU VRLO RADO ĆU GA DATI. TOLIKO OD MENE I IZVINJAVAM SE ŠTO NISAM USPEO DA NAPRAVIM OVAJ FORUM DA BUDE SAVRŠEN I DA KORISNICI BUDU ZADOVOLJNI, KAO ŠTO SAM PLANIRAO TO DA URADIM. JOŠ JEDNOM, KO ŽELI ADMINA NEK MI SE JAVI PORUKOM.
------------------------------
Još nešto važno:
Ako gledate trailere ili gameplaye sa računara čiji je ekran manjih razmera tj manjih od 1920x1080 da bi ste videli ceo trailer trebate umanjiti stranicu dok vam trailer nestane u polje.To ćete uraditi tako što idetie ctrl- (ctrl minus) a povećate na ctrl+ (ctrl plus)
I u koliko vam ne učita odma stranicu osvežite je na F5!


Uživajte bye
Vaš administrator!
≤----------EXTRA LIVE----------≥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
*T_ig@r*
*T_ig@r*
Co-Administrator
Co-Administrator
Држава/Contry : Srbija/Србија
Datum rođenja/Date of birth : 19.12.1992
Kako ste saznali za nas ? :
  • Ostalo

Ocena sajta /Rating site : 5-ODLIČAN
Broj poruka : 334
Keša $ : 23620
Ugled : 198
Datum upisa : 06.04.2012
Godina : 31
Lokacija : Beograd

List lica
Broj novca $:
Google Earth 6.2 Left_bar_bleue890/1000Google Earth 6.2 Empty_bar_bleue  (890/1000)
Ocena korisnika: 10
https://extralive.forumsc.net

Google Earth 6.2 Empty Google Earth 6.2

6/9/2012, 04:32
[You must be registered and logged in to see this link.]

Veličina: 592KB

Opis:
Гоогле Земља вам омогућава да истражите наш свет из далека и десно изблиза.
Апликација вам омогућава да зумирате на било ком делу света и за неким местима, посматрати из неколико метара.
Истражују и учеГоогле Земља не само да приказује сателитске слике, али такође укључује терена и 3Д реконструкција објеката.
Можете погледати на правцима и предузећа, баш као у Гоогле мапама и тачно одредити делове или нацртате на правим мапама у Гоогле Земљи.
Гоогле Земља обухвата веома широк, и стално повећање библиотеку слојева, који можете да додате на мапу да обогати своје искуство.
Ћете наћи све врсте информација, од историјских предела у националним парковима, регионима где можете пронаћи угрожене врсте или туристичких спотова.
Гоогле Земља ће такође приказати више информација у вези са вестима као што су шумски пожари и цунамији.
Али, Гоогле Земља није ограничен на терену, и са сваком новом верзијом, додаје нових извора сателитских снимака и информација о другим областима у свету.
Рецимо да сте стварно у звездама, онда треба да се окрене ка небу моду и крећете међу сазвежђа.
Или, ако више волите истраживање мора, опцију водене површине и научити све тајне о океанима и морских створења.
Осећање више авантуристички? Изаберите месец или Марс опције и прошетати у простору без напуштања лаку столицу.
Шта више, Гоогле Земља вам такође омогућава да путују у времену од Вам пружимо нове историјске слике функцију која омогућава да видите еволуцију одређеним локацијама током последњих неколико година.
НавигацијаКретање у Гоогле Еартх је невероватно интуитивнији захваљујући многобројним алатима за навигацију.
Неке области ће показати мање информација него другима, и Гоогле Еартх је познато да се користи значајну количину пропусног опсега, али је и даље фасцинантна комад софтвераЗакључакГоогле Земља је од још непревазиђену апликације.
Погледајте широм света, зум на улицама, гледамо у звезде или зароните у океан.
Милиони могућности.
Рецент цхангесДанас, ми смо увођење новог начина пружања слика које ублажава ову јоргана слика.
Крајњи резултат је лепа нова Земља-доживљај гледања која чува јединствене текстуре дефинишу већине светских географских предела, без крпица ефекта.
Ова промена је направљена на обе мобилне и десктоп верзије Гоогле Земље.
Док ова промена ће се појавити на свим верзијама Гоогле Еартх, 6.2 издање обезбеђује најбоље искуство гледања за овим новим подацимаСа Гоогле Еартх 6.2 упдате, додали смо опцију за дељење екрана вашег тренутног приказа у Гоогле Земљи преко Гоогле +Такође смо направили неке исправке за претрагу функцију у Гоогле Земљи.
Осим поједностављења визуелни дизајн за претрагу панела, смо омогућили исту функцију аутоматског довршавања који је доступан на Гоогле мапама.
miso
miso
Modernator
Modernator
Држава/Contry : Srbija/Србија
Datum rođenja/Date of birth : 12.09.1998
Kako ste saznali za nas ? :
  • Predložio mi prijatelj

Ocena sajta /Rating site : 5-ODLIČAN
Broj poruka : 47
Keša $ : 21937
Ugled : 15
Datum upisa : 14.04.2012
Godina : 25

Google Earth 6.2 Empty Re: Google Earth 6.2

6/14/2012, 09:30
jes coll gledati ajfelov toranj u 3D Very Happy
Назад на врх
Similar topics
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму