≤----------EXTRA LIVE----------≥
kliknite OVDE da bi ste se registrovali i otvorili profil.

Ili

Kliknite OVDE da se prijavite ako ste se već registrovali!
-------------------------------
Ukoliko imate problema sa registracijom ili oko bilo čega drugog kliknite OVDE Pošaljite poruku i dobićete povratnu na dati imejl, u što kraćem mogućem roku.
--------------------------------
VAŽNO!!!!
POŠTO SAM JA OVDE JEDINI ADMINISTRATOR (JER NEĆE NIKO DRUGI DA BUDE) TRUDIM SE KOLKO MOGU DA ODRŽIM OVAJ FORUM. OTKAD SU OBRISALI MOJ UPLOAD TORRENT (LINK) SAJT IZGUBIO SAM VOLJU ZA RADOM JER MI JE TREBALO PUNO RADNIH SATI DA SVE TO UBACIM NA UPLOAD SAJT PA DA LINKOVE ISPREBACUJEM OVDE. SAD SAM POŠAO I NA FAKS PA ZAISTA NEMAM DOSTA VREMENA DA VODIM OVAJ FORUM. AKO NEKO ŽELI ADMINA PA DA GA VODI UMESTO MENE NEK SE JAVI U PORUKU VRLO RADO ĆU GA DATI. TOLIKO OD MENE I IZVINJAVAM SE ŠTO NISAM USPEO DA NAPRAVIM OVAJ FORUM DA BUDE SAVRŠEN I DA KORISNICI BUDU ZADOVOLJNI, KAO ŠTO SAM PLANIRAO TO DA URADIM. JOŠ JEDNOM, KO ŽELI ADMINA NEK MI SE JAVI PORUKOM.
------------------------------
Još nešto važno:
Ako gledate trailere ili gameplaye sa računara čiji je ekran manjih razmera tj manjih od 1920x1080 da bi ste videli ceo trailer trebate umanjiti stranicu dok vam trailer nestane u polje.To ćete uraditi tako što idetie ctrl- (ctrl minus) a povećate na ctrl+ (ctrl plus)
I u koliko vam ne učita odma stranicu osvežite je na F5!


Uživajte bye
Vaš administrator!
≤----------EXTRA LIVE----------≥

Download Movie,Games And programs ! Free all! najnoviji filmovi i igrice za download,takođe ima i programa,po narudzbini i prevodi uz filmove a takođe po narudzbini.


You are not connected. Please login or register

MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
 

Sat 01 Dec 2018 

  •  

Sun 02 Dec 2018 

  •  

Mon 03 Dec 2018 

  •  

Tue 04 Dec 2018 

  •  

Wed 05 Dec 2018 

  •  

Thu 06 Dec 2018 

  •  

Fri 07 Dec 2018 

  •  

Sat 08 Dec 2018 

  •  

Sun 09 Dec 2018 

  •  

Mon 10 Dec 2018 

  •  

Tue 11 Dec 2018 

  •  

Wed 12 Dec 2018 

  •  

Thu 13 Dec 2018 

  •  

Fri 14 Dec 2018 

  •  

Sat 15 Dec 2018 

  •  

Sun 16 Dec 2018 

  •  

Mon 17 Dec 2018 

  •  

Tue 18 Dec 2018 

  •  

Wed 19 Dec 2018 

  •  

Thu 20 Dec 2018 

  •  

Fri 21 Dec 2018 

  •  

Sat 22 Dec 2018 

  •  

Sun 23 Dec 2018 

  •  

Mon 24 Dec 2018 

  •  

Tue 25 Dec 2018 

  •  

Wed 26 Dec 2018 

  •  

Thu 27 Dec 2018 

  •  

Fri 28 Dec 2018 

  •  

Sat 29 Dec 2018 

  •  

Sun 30 Dec 2018 

  •  

Mon 31 Dec 2018 

  •